By using our website, you agree to the use of our cookies.
By using our website, you agree to the use of our cookies.
609 660 191 info@ortopartner.pl Polna 15, Murowana Goślina 8.00 - 15.00

O Nas

Od ponad 10 lat zaopatrujemy pacjentów z kraju jak i z zaganicy

Pracownia ortopedyczna Orto Partner Beata Andrzejewska jest pracownią protetyczną i ortotyczną zajmująca się wykonywaniem zaopatrzeń na wszystkich poziomach amputacji w obrębie kończyn dolnych oraz górnych. Nasza siedziba mieści się w Murowanej Goślinie koło Poznania (23 km od Poznania).

racownia ortopedyczna Orto Partner w Poznaniu to profesjonalnie wyposażone w najnowszy sprzęt medyczny gabinety. Dysponujemy urządzeniami do pomiaru impulsów mięśniowych oraz oprogramowanie do wizualizacji pracy dłoni na wszystkich poziomach amputacji w obrębie kończyny górnej (protez ręki, protez przedramienia, ramienia i protez po wyłuszczeniu w stawie barkowym). Posiadamy również oprogramowanie i certyfikaty pozwalające ustawiać kolana pneumatyczne, hydrauliczne oraz C-leg.

Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą pracownia ortopedyczną Orto Partner w Poznaniu. Wykonujemy protezy kończyn górnych oraz dolnych w różnych technikach – dla dorosłych i dzieci. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, podczas których udzielimy wszelkich niezbędnych informacji odnośnie projektowania i wykonywana protez.

Mairusz Andrzejewski

Mistrz technik ortopeda, absolwent Technikum Ortopedycznego w Poznaniu. Doświadczenie i wiedzę z zakresu ortopedii zdobywał pracując w pracowniach ortopedycznych w Polsce oraz za granicą. Przez 5 lat pracował w Otto Bock Polska. Mariusz Andrzejewski posiada niezbędne certyfikaty, które pozwalają mu na wykonywanie protez kończyn dolnych (system Harmony Otto Bock, C-Leg 4 generacji, Genium oraz GeniumX3). Przeszedł również kurs ukończony certyfikatem z zakresu protetyki kończyny górnej, pozwalający na wykonywanie protez sterowanych impulsami mięśniowymi w oparciu o system Otto Bock (MYOBOCK). Uczestniczył w wielu kursach z protetyki kończyny dolnej i górnej oraz nauki chodu o protezie Iris Heyen Enzensbergklinik Hopfen am See. Prowadząc pracownię ortopedyczną Orto Partner w Poznaniu, wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 30 letniej kariery oraz ciągłej nauki, dzięki czemu może oferować pacjentom szereg nowoczesnych rozwiązań protetycznych.

Część naszych certyfikatów