Strona głównaNajnowsze rozwiązania

Nowości w protetyce kończyny dolnej i górnej

Większość nowych rozwiązań czy produktów firmy ortopedyczne przedstawiają na targach w Lipsku co 2 lata(Najbliższe targi odbędą się w maju 2016). Dla Państwa wygody i pełnej wiedzy proponujemy z nami kontakt telefoniczny, gdyż nie wszystkie informacje można zamieścić w formie tekstowej na naszej stronie. Nowoczesne protezy finansowane są obecnie ze środków PFRON. Jest to program tak zwany Aktywny Samorząd, który ma za zadanie poprawić funkcjonowanie w życiu społecznym i zawodowym pacjenta.

W ramach programu obszar C zadanie 3 i 4, osoby po amputacji kończyn dolnych i górnych mogą otrzymać wsparcie na zakup protezy lub utrzymanie w sprawności technicznej obecnie użytkowanej protezy. Pilotażowy program skierowany jest do osób uczących się, aktywnych zawodowo lub społecznie. Szczegółowe informacje o warunkach dofinansowania (od 9 000,00 zł - proteza ręki do 25 000,00 zł proteza całej nogi) znajdziecie Państwo na stronach PFRON oraz w macierzystych MOPR i PCPR. Osoby zainteresowane zapraszamy na bezpłatne konsultacje w celu uzyskania rzetelnej i optymalnej oferty za adekwatne zaopatrzenie protetyczne.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.