Strona głównaO nas

Pracownia ortopedyczna Orto Partner k. Poznania

Pracownia ortopedyczna Orto Partner Beata Andrzejewska jest pracownią protetyczną zajmująca się wykonywaniem zaopatrzeń na wszystkich poziomach amputacji w obrębie kończyn dolnych oraz górnych. Nasza siedziba mieści się w Murowanej Goślinie koło Poznania (23 km od Poznania).

Mariusz Andrzejewski (ur. 1969) - mistrz technik ortopeda, absolwent Technikum Ortopedycznego w Poznaniu. Doświadczenie i wiedzę z zakresu ortopedii zdobywał pracując w pracowniach ortopedycznych w Polsce oraz za granicą. Przez 5 lat pracował w Otto Bock Polska. Mariusz Andrzejewski posiada niezbędne certyfikaty, które pozwalają mu na wykonywanie protez kończyn dolnych (system Harmony Otto Bock, C-Leg 4 generacji). Przeszedł również kurs ukończony certyfikatem z zakresu protetyki kończyny górnej, pozwalający na wykonywanie protez sterowanych impulsami mięśniowymi w oparciu o system Otto Bock (MYOBOCK). Uczestniczył w wielu kursach z protetyki kończyny dolnej i górnej oraz nauki chodu o protezie Iris Heyen Enzensbergklinik Hopfen am See. Prowadząc pracownię ortopedyczną Orto Partner w Poznaniu, wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w zawodzie oraz nauki, dzięki czemu może oferować pacjentom szereg nowoczesnych rozwiązań protetycznych.

Pracownia ortopedyczna Orto Partner w Poznaniu to profesjonalnie wyposażone w najnowszy sprzęt medyczny gabinety. Dysponujemy urządzeniami do pomiaru impulsów mięśniowych oraz oprogramowanie do wizualizacji pracy dłoni na wszystkich poziomach amputacji w obrębie kończyny górnej (protez ręki, protez przedramienia, ramienia i protez po wyłuszczeniu w stawie barkowym). Posiadamy również oprogramowanie i certyfikaty pozwalające ustawiać kolana pneumatyczne, hydrauliczne oraz C-leg.

Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą pracownia ortopedyczną Orto Partner w Poznaniu. Wykonujemy protezy kończyn górnych oraz dolnych w różnych technikach - dla dorosłych i dzieci. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, podczas których udzielimy wszelkich niezbędnych informacji odnośnie projektowania i wykonywana protez.

Nasze certyfikaty

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.