Strona głównaOrtezy

Ortezy

Rehabilitacja po urazach, wypadkach i kontuzjach zawsze będzie przebiegała szybciej jeśli pacjent będzie korzystał z profesjonalnych urządzeń, takich jak aparaty szynowo-opaskowe czy ortezy na miarę. Nasza firma oferuje wytrzymałe aparaty szynowo-opaskowe, które stabilizują oraz podpierają kończynę dolną. Artykuły te wykorzystuje się między innymi przy złamaniach, wolno postępującym zroście kości lub przy schorzeniach i patologiach kostnych.

W naszym asortymencie znajdują się ortezy na miarę zarówno do kończyn dolnych, jak i górnych. Ich przeznaczeniem jest ustabilizowanie kończyny w pozycji anatomicznej w okresie rekonwalescencji lub w sytuacji, gdy osoba boryka się z nieuleczalnymi wadami i chorobami (np. niedowład, paraliż) i potrzebuje stałego wsparcia.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.