Strona głównaProtezy rąkproteza mechaniczna

Mechaniczna proteza ręki - cena z dofinansowaniem i konsultacje ze specjalistami

Mechaniczna proteza ręki to zaawansowane rozwiązanie, w które możemy wyposażyć pacjenta po amputacji ręki z powodu choroby, wypadku czy takiego, który w wyniku wady wrodzonej nigdy nie posiadał kończyny górnej. Proteza mechaniczna umożliwia wykonywanie podstawowych oraz mniej skomplikowanych czynności. Czyni pacjenta bardziej samodzielnym i niewymagającym ciągłej pomocy osób trzecich. Ponadto cena protezy mechanicznej jest przystępna, a jej zakup refundowany.

W jaki sposób działa proteza mechaniczna?

Aby mechaniczna proteza ręki wykonywała swoje zadania, pacjent do jej uruchomienia wykorzystuje kikut amputowanej lub niewykształconej kończyny, drugą - sprawną rękę lub obręcz barkową. Mechaniczna proteza ręki działa dzięki cięgłom poruszanym przeciwległą łopatką albo barkiem i naśladowaniu ruchów sprawnej dłoni. Taki rodzaj uzupełnienia ortopedycznego umożliwia chwytanie oraz obracanie przedmiotów. Pacjent, dzięki dobraniu odpowiedniej mechanicznej protezy ręki może wykonywać ruchy w stawach ramienia i ręki.

Dofinansowanie do zakupu mechanicznej protezy ręki

Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni, że cena protezy mechanicznej będzie korzystna w porównaniu z ofertą naszej konkurencji. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania dofinansowania ceny protezy mechanicznej, co sprawia, że staje się ona bardziej dostępna także dla pacjentów o niskich dochodach. Warto też podkreślić, że cena protezy mechanicznej obejmuje również konsultacje związane z jej dopasowaniem oraz użytkowaniem. Zawsze w rozmowie z klientem podkreślamy, że nawet najwyższa cena protezy mechanicznej nie zagwarantuje jej funkcjonalności, jeśli nie zostanie ona prawidłowo dobrana przez specjalistów do potrzeb i budowy fizjologicznej pacjenta.

W naszej ofercie, oprócz mechanicznej protezy ręki znajdują się także inne rozwiązania, między innymi proteza ręki mio oraz bioniczna proteza ręki.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.