Strona głównaProtezy rąkproteza palca

Proteza palca

Trudno sobie wyobrazić życie bez dłoni lub jej części. Niemal każda czynność staje się niezwykle skomplikowana do wykonania. Niestety, każdego roku mają miejsce wypadki, w wyniku których. człowiek traci jeden lub kilka palców. W takiej sytuacji należy możliwie najszybciej wykonać protezę, która z jednej strony ukryje defekt kosmetyczny, z drugiej zaś poprawi sprawność.

W wersji podstawowej pacjent ma możliwość jak najlepszego dopasowania kolorystycznego tej części dłoni do cery własnego ciała (próbniki z kolorem). Gotowa konstrukcja mocowana jest w systemie podciśnieniowym z zastosowaniem odpowiedniego kremu poślizgowego. Minimalna długość pozostałego paliczka nie powinna być krótsza niż 2cm.

Proteza palca stanowi uzupełnienie kosmetyczne, pomagające w wielu codziennych sytuacjach i czynnościach, np. podpieraniu czy przytrzymywaniu. W zależności od preferencji mogą być to gotowe uzupełnienia kosmetyczne, dopasowane do klienta, bądź modele na indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.