Strona głównaProtezy rąkproteza przedramienia

Proteza przedramienia

Protezy przedramienia w zależności od oczekiwań pacjenta mogą być kosmetyczne, mechaniczne lub mioelektryczne. Bez względu na rozwiązanie wszystkie te protezy zaopatrzone są w miękki lej termoplastyczny z obniżoną rama. W niektórych przypadkach jest możliwość zastosowania dodatkowego leja silikonowego dla lepszego połączenia z protezą.

- Protezy kosmetyczne wykończone są estetyczną dłonią wraz z rękawicą sylikonową dobraną do rozmiarów anatomicznych drugiej strony

- Protezy mechaniczne zakończone są chwytną dłonią sterowaną poprzez zawieszenie linkowe

- Protezy mioelektrycze zakończone są chwytną dłonią sterowaną poprzez impulsy mięśniowe.

W naszej ofercie proponujemy dłonie mioelektryczne takie jak MyoBock fimy OttoBock, Bebionic firmy Steper i   I-Limb firmy Touch Bionics. W przypadku wyboru protezy mioelektrycznej zapewniamy odpowiednie badanie sygnałów mięśniowych oraz trening w posługiwaniu się ręka(wirtualny i fizyczny).

Więcej informacji o dłoniach protezowych znajdą Państwo w zakładce Najnowsze rozwiązania dłonie protezowe

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.