Strona głównaProtezy rąk

Proteza ręki – konkurencyjne ceny i jakość, która gwarantuje pełną swobodę ruchów pacjenta

Odpowiednio dopasowana, nowoczesna proteza ręki zastępuje kończynę, która w wyniku wady wrodzonej, choroby czy wypadku została utracona. Biorąc pod uwagę tryb życia pacjenta, jego potrzeby i wymagania nasi specjaliści dobierają ją tak, by spełniała wszelkie oczekiwania, była wygodna, pozwalała na prowadzenie normalnego, aktywnego życia przy jednoczesnym zapewnieniu niskiej ceny protezy ręki.

Nasza oferta

Wyróżniamy protezy dłoni, przedramienia, ramienia, wyłuszczenie w stawie barkowym. W zależności od danego poziomu amputacji w skład uzupełnienia wchodzą następujące elementy:

 1. Stosuje się dwa rodzaje lejów wewnętrznych:
  • Lej silikonowy w zależności do sytemu mocowania( zamek lub taśma welkro)
  • Lej komfortowy wewnętrzny miękki
 2. Rama z włókna węglowego do połączenia z dłonią
 3. Dłonie:
  • Dłoń kosmetyczna z rękawicą sylikonową służą do wykonywania prostych czynności np. pisanie na klawiaturze, przytrzymywanie przedmiotów
  • Dłoń mechaniczna wraz z systemem sterowania i zawieszeniem służą do wykonywania czynności manualnych w zależności od zastosowania używa się dłoni czynnej lub uchwytu (haka)
  • Dłoń mioelektryczna wraz z systemem sterowania (elektrody zbierające sygnał z mięśni zginaczy i prostowników) oraz system zasilania dłoni (bateria Lit-on + ładowarka). Nowoczesne rozwiązanie. Umiejętność wykorzystania wszystkich funkcji wymaga treningu. Duży zakres ruchu, podnoszenie przedmiotów nie stanowi problemu.
 4. Staw łokciowy może być mechaniczny, hybrydowy lub elektroniczny
 5. Staw barkowy może być kosmetyczny lub mechaniczny

Cena protezy ręki

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i przywiązujemy ogromną wagę do zapewnienia usługi najwyższej jakości Nasi specjaliści zadbają o to, by zaopatrzenie ortopedyczne wykonane było z najwyższej jakości komponentów, ale także by było dopasowane idealnie do potrzeb każdego pacjenta. Cena protezy ręki, nawet ta najwyższa, nie gwarantuje bowiem jej funkcjonalności, jeśli proteza nie zostanie prawidłowo zestawiona z innymi elementami zaopatrzenia medycznego albo, gdy lej nie zostanie dopasowany optymalnie.

Cena protezy ręki jest uzależniona od wielu czynników - od złożoności jej wykonania, od aktywności pacjenta i funkcji, jakie ma ona spełniać. Nasze protezy gwarantują pełną swobodę pacjenta. Osoby zainteresowane ich dopasowaniem i zakupem mogą odbyć bezpłatne konsultacje w naszej firmie. Podczas spotkania określimy potrzeby pacjenta oraz określimy cenę protezy ręki. Będziemy mogli także przekazać wszelkie informacje dotyczące możliwości dofinansowania zakupu. Chociaż cena protezy ręki, protezy udowej czy protezy C-leg dla wielu osób może być zbyt wysoka, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ oferujemy możliwość otrzymania dużego wsparcia ze środków państwowych na zakup protez.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.