Strona głównaProtezy nógprzeguby kolanowe

Przeguby Kolanowe

Osoby, które decydują się na skorzystanie z protez nóg, nawet posiadając pewną wiedzę w tym temacie powinny skorzystać z doświadczenia techników protetyków. Solidnie wykonane przeguby kolanowe bez zarzutu powinny pomagać nie tylko przy staniu, ale również umożliwiać płynne poruszanie się i być tym samym wsparciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym dla korzystających z nich osób.

Protezy nóg powinny również być złożone wyłącznie z elementów pochodzących od najlepszych producentów. W naszym asortymencie znajdą Państwo przeguby kolanowe takich firm jak Otto Bock, Freedom Innovation, Ortho-Reha Neuhof czy Ossur. Rozwiązania, które proponujemy, staramy się zawsze dostosować do Klienta zarówno pod kątem jego możliwości fizycznych, jak również finansowych.

Warto pamiętać również o tym, że wraz z rosnącym doświadczeniem w korzystaniu z protez, modele można wymieniać na bardziej zaawansowane, które gwarantują dynamikę poruszania się jeszcze bardziej zbliżoną do naturalnego chodu.Przegub kolanowy 3r60 firmy ottobock

Przegub kolanowy 3r60Przegub kolanowy 3r80 firmy ottobock

Przegub kolanowy 3r80Przegub kolanowy 3r106 firmy ottobock

Przegub kolanowy 3r106Przegub kolanowy 3r78 firmy ottobock

Przegub kolanowy 3r78Przegub kolanowy OH5 firmy Medi

Przegub kolanowy OH5Przegub kolanowy OP4 firmy Medi

Przegub kolanowy OP4


Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.