Strona głównaNajnowsze rozwiązaniaStopy protezowe

Stopy protezowe

Stopa z ruchomą kostką Kinterra™ firmy Freedom Innovations

wykonywanie protez stópprotezy stóp w Poznaniuprotezy dolnej kończyny w Poznaniu
• Zwiększony kontakt z podłożem i bardziej symetryczny chód
• Poprawa stabilności i bezpieczeństwa, na stokach i różnych teranach.
• Niższe uciski na kikut w leju podczas chodzenia po stokach
• Większa wygoda podczas kucania i siedzenia
• zaufanie i zadowolenie użytkownika
• 36 miesięczna gwarancja na hydrauliką i kompozyt węglowy.


System stopa/ kostka Kinterra ™ łączy w sobie hydraulikę i technologię włókien węglowych. Dzięki temu chód wygląda normalnie niezależnie od kata powierzchni oraz prędkości. Wynikiem tego polaczenia jest niesamowita stabilność i pewność dla użytkownika w wybieraniu nowych ścieżek

Dodatkowe informacje na stronie producenta http://www.freedom-innovations.com


 

 

Stopa Triton firmy Otto Bock

Przeznaczona dla dla osób aktywnych o stopniu mobilności 3 lub 4 zarówno dla kobiet i mężczyzn. Stosujemy ją do systemów kolan elektronicznych jak i hydraulicznych. W zależności od wersji stopa ta występuje w polaczeniu z systemem Harmony P3. Dzielone przodostopie pozwala na chodzenie w japonkach.

Stopa Triton występuje również w wersji elektronicznej z ruchomą kostką. Więcej informacji na stronie producenta

 

 

Stopa Re-Flex Rotate ™ z EVO™ firmy Ossur

Re-Flex Rotate Evo jest jedną z najbardziej zaawansowanych i wytrzymałych stóp firmy Ossur. Stopa zbudowana jest z włókna węglowego dobieranego do wagi i aktywności pacjenta. Posiada dzielone przodostopie i piętę, które sprawiają, że stopa bardzo dobrze dopasowuje się do nierówności terenu. Specjalna konstrukcja stopy wyposażona jest w górnej jej części w amortyzator sprężynowy tłumiący wstrząsy i przeciążenia pionowe oraz skrętne (rotacja w obu kierunkach), proporcjonalnie do obciążenia stopy. Dzięki temu działaniu uzyskujemy dodatkową energię przy odbiciu stopy od podłoża i komfort poruszania się niemal w każdych warunkach. Poprawiona zostaje jakość wizualna chodu oraz zmniejszone są nacisków na kikut i kręgosłup.


Szczegółowe informacje – dane techniczne.

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.