By using our website, you agree to the use of our cookies.
By using our website, you agree to the use of our cookies.
609 660 191 info@ortopartner.pl Polna 15, Murowana Goślina 8.00 - 15.00

Protezy hybrydowe

Dla osób, które z powodu amputacji są pozbawione kończyny, wytwarzamy uniwersalne, trwałe i wygodne uzupełnienia rąk i nóg. Do oferowanych przez nasz zespół modeli zaliczają się m.in. protezy hybrydowe, które są zbudowane z różnych mechanizmów czynnych. Do wprawiania konstrukcji w ruch wykorzystują elementy mechaniczne, elektryczne i pneumatyczne, sprawnie łącząc różne rozwiązania w ramach jednego urządzenia. Dzięki nim zarówno noga, jak i ręka mogą być skutecznie kontrolowane przez użytkownika.

Starannie wykonana z gatunkowych materiałów proteza hybrydowa przyczynia się do poprawy jakości codziennego życia osoby z amputowaną kończyną. Zastępując rękę, pozwala na chwytanie, przesuwanie i przenoszenie przedmiotów, a co za tym idzie, wykonywanie podstawowych czynności. Hybrydowe protezy są dopasowane do potrzeby i wymagań użytkownika, a przy tym korzystne cenowo. Mimo że koszt ich zakupu nie jest wygórowany, prezentują bardzo dobrą jakość i są praktyczne w zastosowaniu.

Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnym położeniu znajdują się nasi Klienci, dlatego dobieramy protezy w taki sposób, aby satysfakcja z zakupu była jak największa. Uwzględniamy zarówno indywidualne wymagania i potrzeby, jak i możliwości finansowe każdego pacjenta, dostosowując do nich wytwarzane produkty. Aby ich działanie było najkorzystniejsze i najwygodniejsze z punktu widzenia użytkownika, przed przystąpieniem do projektowania danego modelu wykonujemy symulacje i obliczenia.

Protezy hybrydowe są skonstruowane po to, żeby ułatwić życie osobom pozbawionym kończyny. W przypadku uzupełnienia ręki pozwalają na dokładne wykonywanie czynności, które wcześniej nie były możliwe, jak pisanie, pewne trzymanie przedmiotów czy przyciskanie. Czułe mechanizmy sterujące ograniczają do minimum ryzyko wyślizgnięcia się obiektu z dłoni, a możliwość poruszania nią na wielu płaszczyznach i z różną prędkością przekłada się na pełną kontrolę nad wykonywanymi czynnościami.

Proteza hybrydowa kończyny dolnej

Proteza hybrydowa kończyny dolnej gwarantuje pełną swobodę poruszania się po różnym terenie. Zapewnia odpowiednią stabilność niezależnie od tego, czy użytkownik chodzi po ulicach miasta, czy po grząskim terenie w parku lub lesie. Precyzyjna konstrukcja umożliwia sprawne przemieszczanie się z miejsca na miejsce bez ryzyka upadku czy poślizgnięcia się. Dobra stabilność pozwala na bezpieczne utrzymanie równowagi nawet na grząskim czy nierównym podłożu.

Naszym celem jest dostarczanie produktów, które pomagają w prowadzeniu codziennego życia bez żadnych ograniczeń. Wytwarzamy wysokiej jakości protezy hybrydowe przeznaczone dla pacjentów w każdym wieku i niezależnie od stopnia amputacji. Posługujemy się technologiami i materiałami umożliwiającymi dopasowanie uzupełnień do konkretnego przypadku. Dzięki temu oferowane przez nasz zespół urządzenia przyczyniają się do znacznego podniesienia jakości życia osób z amputowanymi kończynami niezależnie od tego, czy chodzi o ramiona, czy nogi.

Najwyższe standardy wykonania protez hybrydowych projektowanych i produkowanych przez nasz zespół są zasługą z jednej strony zastosowania nowoczesnego, zaawansowanego sprzętu, a z drugiej wiedzy i profesjonalizmu specjalistów pracujących pod kontrolą mistrza ortopedii – Mariusza Andrzejewskiego. Nie tylko wieloletnie doświadczenie i grono zadowolonych Klientów, ale również liczne certyfikaty przyznane przez polskie i niemieckie instytuty potwierdzają kompetencje naszej firmy.