Strona głównaProtezy nógproteza podudzia

Protezy podudzia | Cena z protezę podudzia

Protezy podudzia wykonujemy w oparciu o indywidualny odlew gipsowy z możliwością zastosowania komfortowych liner’ów przeznaczonych do kikutów podudzia. Wyróżniamy kilka systemów mocowania liner’a w protezie: system z zamkiem i pinem lub system podciśnieniowy z kapą kolanową. Rzadziej stosowany w projektowaniu protezy podudzia jest system wykorzystujący pończoszki i miękki wkład pedilenowy.

Nasza pracownia ortopedyczna oferuje najnowsze rozwiązania w zakresie wykonywania protez podudzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonujemy m.in.:

  • protezy podciśnieniowe z wewnętrznym lejem pełno-kontaktowym i kapą kolanową,
  • protezy pełno-kontaktowe z lejem wewnętrznym na pin oraz zamkiem mocującym kikut w protezie,
  • protezy podciśnieniowe z pompą (system unity(bez kapy kolanowej) oraz harmony(z kapą kolanową).

Pozostałe elementy tj. łączniki i stopę dobieramy wg mobilności pacjenta. Posiadamy również sprawdzone rozwiązania oraz systemy leja dla diabetyków.

Jak jest cena wykonania dobrej protezy podudzia? Wszystko uzależnione jest od anatomicznych uwarunkowań pacjenta oraz systemu wykonywania protezy podudzia. Technik ortopeda podczas przeprowadzania wywiadu, zbierania informacji o pacjencie oraz w czasie badań, przygotowuje projekt protezy podudzia. Jej cena uzależniona jest w znacznym wymiarze od indywidualnych uwarunkowań pacjenta oraz jego zapotrzebowania. Pracownie oferujące niższe ceny protez, często obniżają je kosztem szybkiej i niedokładnej pracy. Należy pamiętać, że proteza ma podnieść jakość życia i zagwarantować komfort użytkowania. Warto więc wybrać pracownię ortopedyczną, która zapewni bezpieczeństwo i perfekcyjnie wykonaną protezę podudzia.

Cennik protez podudzia ustalany jest indywidualnie. Wykonujemy protezy z Programu Aktywny Samorząd finansowanego przez PFRON oraz realizujemy wnioski NFZ. Zapraszamy na konsultację techniczno-medyczną, podczas której udzielimy wszelkich niezbędnych informacji o realizacji protezy, wycenie oraz najlepszych rozwiązaniach ortopedycznych. Konsultacje są bezpłatne.

System RevoFit

Tak samo jak w przypadku protezy uda, w leju można zamontować system RevoFit dla jeszcze lepszego dopasowania

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.