Strona głównaProtezy rąkproteza ramienia

Proteza ramienia

Protezy ramienia w zależności od oczekiwań pacjenta mogą być kosmetyczne, mechaniczne, mioelektryczne lub hybrydowe. Bez względu na rozwiązanie wszystkie te protezy zaopatrzone są w miękki lej termoplastyczny z obniżoną rama. W niektórych przypadkach jest możliwość zastosowania dodatkowego leja silikonowego dla lepszego polaczenia z protezą.

- Protezy kosmetyczne zakończone są estetyczną dłonią wraz z rękawicą sylikonową dobraną do rozmiarów anatomicznych drugiej strony wraz biernym przegubem łokciowym

- Protezy mechaniczne zakończone są chwytna dłonią sterowana poprzez zawieszenie linkowe z możliwością zastosowania linkowego sterowania przegubem łokciowym

- Protezy mioelektrycze zakończone są chwytną dłonią sterowaną poprzez impulsy mięśniowe i łokieć elektroniczny(sterowany również sygnałami mięśniowymi) lub hybrydowy (sterowany linkowo poprzez zawieszenie)

Więcej informacji o dłoniach protezowych znajdą Państwo w zakładce Najnowsze rozwiązania dłonie protezowe

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.