Strona głównaProtezy rąkproteza ręki bioniczna

Dzięki bionicznej protezie ręki pacjenci mogą łatwiej i precyzyjnie operować chwytanymi przedmiotami.

Bioniczna proteza ręki to najbardziej zaawansowane rozwiązanie, w które możemy wyposażyć pacjenta. Proteza ręki bioniczna umożliwia bowiem poruszanie każdym palcem, chwytanie nawet małych przedmiotów oraz pracę ręką w bardzo naturalny sposób, naśladujący ruch fizjologiczny ręki. Dzięki niej pacjent, który w wyniku wypadku, choroby czy wady wrodzonej nie posiada ręki, może samodzielnie żyć, pracować i cieszyć się pełną sprawnością. I chociaż cena bionicznej protezy ręki wciąż jest niezwykle wysoka, to coraz częściej pytają o nią pacjenci.

Bioniczna proteza ręki - postęp nauki

Rozwój nauki dotyczy także budowy protez. Naukowcy z różnych krajów świata, także z Polski wciąż szukają idealnego rozwiązania dla osób po amputacji czy urodzonych bez kończyny, by z czasem zaopatrzyć ich w protezę idealną, która będzie czuła i pracowała jak prawdziwa ręka. Bioniczna proteza ręki z naszej oferty jest bardzo zaawansowana technologicznie. Nasze protezy bioniczne ręki są zasilane dwoma elektrodami, które sterowane są mięśniami antagonistycznymi na poziomie danej amputacji. Bioniczna proteza ręki to duża sprawność pacjenta, bo sztuczna dłoń precyzyjnie chwyta nawet drobne przedmioty, takie jak długopis, płyta CD czy jajko, ale to także wysoka estetyka wykonania.

Co wpływa na cenę protezy bionicznej ręki?

Ze względu na tak zaawansowaną technologię, znakomitej jakości materiały oraz złożoność działania bionicznej protezy ręki jej cena często przewyższa możliwości pacjentów. Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni, że cena bionicznej protezy ręki będzie korzystna i atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami. Chociaż cena protezy bionicznej ręki z naszej oferty (Bebionic, I-Limb, mioelektryczne/bioelektryczne Otto Bock) jest wyższa od możliwości refundacji jaką oferuje PFRON, to dzięki programowi Aktywny Samorząd nasz pacjent może otrzymać duże wsparcie finansowe do tychże protez. Pomagamy pacjentom znaleźć brakujące środki na wykonanie protez.

W naszej ofercie, oprócz bionicznych protez ręki znajdują się także inne rozwiązania, między innymi mechaniczna proteza ręki oraz proteza ręki mio.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.ortopartner.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.